Poza działalnością na stadionie, sławimy Legię w Warszawie. Mamy na koncie już 3 akcje plakatowe. Pierwszą akcją było "Hoopa do klopa". Kolejne dwie, to rozwieszenie kliku tysięcy plakatów przed derbowymi spotkaniami z Polonią. Braliśmy także udział w nagraniu teledysku do oficjalnej piosenki reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Korei i Japonii - "Do przodu Polsko". Wszystkie zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyliśmy na oprawę kolejnego meczu.

Wyszliśmy z inicjatywą obejrzenia spotkania Legia - Wisła (decydującego niemal o mistrzostwie Polski) na wielkim telebimie na stadionie Legii. Jednak to z przyczyn prawnych nie mogło być zrealizowane. W zamian wynajeliśmy klub, w którym zgromadziło się prawie 1000 osób i wspólnie mogliśmy obejrzeć mecz (wejście kosztowało 7 zł). Zarobione pieniądze oczywiście zostały wykorzystane na cele ultras.

Na początku rundy wiosennej sezonu 2002/2003 rozpoczęliśmy akcję "Pełny Stadion", której głównym celem jest to aby każdy zaprosił na mecz Legii conajmniej jednego znajomego, który nie zamierzał się na niego wybrać. Akcja była propagowana w "Naszej Legii", "Życiu Warszawy" i na stronach internetowych. Także w centrum Warszawy rozdawaliśmy ulotki o meczu. Efekt? Na pierwsze spotkanie z Amicą przyszło prawie 11 tysięcy osób!

Zobacz opisy akcji:

 Plakatowanie na derby - kwiecień 2002


 Plakatowanie na derby - maj 2001


 Hoopa do klopa - wiosna 2000


1999-2004 © Cyberf@ni. Powered by LegiaLive!. Wszelkie prawa zastrzeone. All rights reserved.